KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15899072
nr 1589 9072
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Blue Patterns". Signerad. Akvarell. 30x24cm, yttermått inklusive ram: 44x37cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:06:01
6/1 16:41:19
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson